Lv En Par mums > Info
Info

SIA "Hals Trading" ir santehnikas izstrādājumu un rehabilitācijas aprīkojuma vairumtirdzniecības firma, kas Latvijas tirgū kopš 1999. gada piedāvā augstas kvalitātes preces kā sabiedriskām telpām, tā arī dzīvojamām platībām. Ar laika gaitā uzkrātajām zināšanām un pieredzi, kā arī plašo materiālu sortimentu un izveidoto ciešo sadarbību ar ražotājiem, kas pasaulē ieņem līdera pozīcijas savās tirgus nišās, mēs spējam konsultēt klientus gandrīz ikvienā jautājumā, kas tiem rodas attiecībā uz mūsu pārstāvētajām preču grupām.

Klientu ērtībai piedāvājam:
• plašu santehnikas un rehabilitācijas preču klāstu no dažādiem vadošiem ražotājiem;
• konsultācijas, informāciju un speciālistu palīdzību optimāla varianta izvēlei;
• preču kopšanas konsultācijas, metodiku.

Mūsu mērķis ir kvalitatīvs galarezultāts ikvienā projektā, kur mēs strādājam. Lai to realizētu mēs dodam klientiem iespēju izvēlēties no ļoti plaša materiālu sortimenta, lai būtu iespējams atrast katram konkrētam gadījumam vispiemērotāko materiālu tehnisko īpašību, izskata un cenas ziņā. Kā arī visa projekta gaitā palīdzam klientam konsultāciju veidā.

Mūsu piedāvātos produktus un pakalpojumus īpaši novērtē gan daudzas būvfirmas, gan arhitekti un dizaineri, gan gala lietotāji. Kā redzamākos no objektiem, kur mēs esam palīdzējuši santehnikas aprīkojuma izvēlē un piegādājuši lielu daļu no tā var minēt: Latvijas Bankas ēku, viesnīcas Baltic Beach Hotel, Grand Palace, Brigita un citas, dzīvojamo ēku kompleksus „Mārupīte”, „Mazā Šveice”, policijas izolatorus Rēzeknē, Alūksnē, Cēsīs un citi.

Ja jūs būvējat vai projektējat biroju, veikalu, dzīvokli, privātmāju vai kādu citu objektu, un jums nav īstas skaidrības kādus santehnikas produktus labāk izvēlēties, tad nāciet pie mums un mūsu speciālisti jums sniegs konsultācijas, prezentēs dažādus katrai attiecīgai telpai tehniski piemērotus risinājumus, palīdzēs optimāla varianta izvēlē, kā arī aprēķinās nepieciešamos materiālu daudzumus un sniegs precīzus piedāvājumus.
Bieži sasteigta izvēle, nenopietna jautājuma risināšana vai ieekonomēšanu uz santehnikas produktiem, atstāj būtiskas sekas uz telpas ekspluatācijas izdevumiem, jo nepiemērotu, lētāku produktu izmantošana parasti stipri paaugstina turpmākās izmaksas.